Przejdź do treści
"Niech w domach pomocy kwitnie pomoc i życzliwość wzajemna" /Ks. Kardynał Józef Glemp/
Dom Pomocy Społecznej im. Ks. Kardynała Józefa Glempa w Bramkach

Aktualności

Ale mieliśmy gości
DSC_0704

Koncerty na żywo zawsze wzbudzają wiele emocji i pozytywnych uczuć u wszystkich obecnych na takim wydarzeniu. Jednak, gdy dodamy do tego jeszcze występ chóru w przepięknym ogrodzie, atmosfera staje się magiczna i niezapomniana.


Taki właśnie koncert miał miejsce 28 maja kiedy to w słoneczne wtorkowe popołudnie zawitał do nas zaprzyjaźniony z nami Chór „Śpiewający Senior” z Błonia. W trakcie występu chór zachwycił publiczność różnorodnym repertuarem wykonanym z pasją i zaangażowaniem, co tylko zwiększało emocje uczestników!
Koncert zakończył się gromkimi brawami i owacjami na stojąco oraz wspólnie zaśpiewanymi piosenkami, które wybrali mieszkańcy!

Koncert chóru na żywo w naszym malowniczym ogrodzie to niezwykłe doświadczenie, które łączy muzykę z naturą i tworzy niezapomniane wspomnienia. Warto być częścią takich wydarzeń, bardzo dziękujemy, że stworzyli dla  nas Państwo  tak wyjątkową atmosferę!

Następnego dnia odwiedzili nas nasi młodsi przyjaciele ze Szkoły Podstawowej w Bożej Woli. Całe spotkanie integracyjne miało na celu zbliżyć nas i promować więzi międzypokoleniowe.
Spotkanie zaczęło się od wspólnych  zabaw ruchowych – był pociąg i belgijka! Później wspólnie wzięliśmy udział w warsztatach terapeutycznych, malowaliśmy twarze, robiliśmy tatuaże i pletliśmy warkoczyki!
Jedną z najbardziej emocjonujących chwil podczas tego spotkania była zaśpiewana przez grupę uczennic piosenka znanej wokalistki dla naszych mieszkańców!
Atmosfera była niezwykle serdeczna i pełna radości, co sprawiło, że wszyscy uczestnicy opuścili spotkanie z uśmiechem na twarzy!
Takie spotkania pokazują nam, jak ważne jest budowanie relacji międzyludzkich i wspieranie integracji między różnymi grupami społecznymi. Dzieci miały okazję nauczyć się empatii i zrozumienia, a mieszkańcy naszego Domu poczuli się docenieni i zauważeni przez młodsze pokolenie.
Mamy nadzieje, że ta inicjatywa będzie kontynuowana i że takie spotkania integracyjne staną się regularną częścią naszego życia.

Dziękujemy i do zobaczenia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

powrót

Kalendarz

 Lipiec 2024

 pn   wt   śr   cz   pt   sb   nd 
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Kontakt

Adres: Bramki, ul. Północna 18
05-870 Błonie
Telefon: (22) 725-61-27
telefon komórkowy: 798-018-789
Fax: 725-60-66
e-mail: info@dpsbramki.org

Mapa